Zprávy

Koupaliště na Benátkách otvírá už ve středu. Bratrušák v červenci

ŠUMPERK – V souvislosti s rozvolněním protiepidemických opatření otevře v Šumperku plavecký areál na Benátkách. První plavce přivítá bazén ve středu 2. června. Venkovní koupaliště na Bratrušáku se zprovozní nejdříve začátkem prázdnin. Aktuálně město řeší, co s jeho tobogánem.

„Šumperští milovníci venkovního koupání si budou muset na otevření Bratrušovského koupaliště ještě měsíc počkat. Zahájení provozu musely Podniky města Šumperka (PMŠ) odložit kvůli posouzení stavu tamního tobogánu, jenž je na hranici životnosti,“ uvedla Soňa Singerová, mluvčí šumperské radnice. 

Lidé mohou využívat vnitřní i venkovní prostory

Původně se měly Benátky lidem otevřít až od poloviny června, zrychlené rozvolňovaní posunulo termín na středu 2. června. „Na změněné podmínky se nám podařilo pružně zareagovat. Areál na Benátkách je na návštěvníky připravený a využívat mohou jeho vnitřní i venkovní prostory,“ dodal ředitel PMŠ Miroslav Pospíšil.

Podle informací Šumperského Reje zůstane po otevření Bratrušáku koupaliště na Benátkách v provozu – oba areály tedy pojedou současně. Benátky prošly vloni výraznou modernizací. Dosud si tamního koupaliště lidé moc neužili, od loňského podzimu totiž dopadly na jeho provoz tvrdá opatření v souvislosti s koronavirovou epidemií.  


INZERCE
Remax reality Remax reality

NÁZORY K ČLÁNKU

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
Self promo Urbášek
INZERCE
Radio Haná