Zprávy

Město shání nového šéfa strážníků

ŠUMPERK - Radnice v Šumperku hledá nového ředitele městské policie. Současný šéf strážníků Jaroslav Janderka z pozice na vlastní žádost odchází. Důvody jeho rezignace vedení města nekomentovalo.

„Zájemci o tento post mohou své přihlášky posílat do 21. května. Nástup do funkce je možný od 1. července nebo dle dohody. Jedná se o pracovní poměr na dobu neurčitou,“ stojí na webu šumperské radnice. 

Výměna na důležitém místě přichází v nejméně vhodnou chvíli – městská policie se totiž opakovaně snaží nabírat posily, kvůli covidu-19 však v poslední době zkoušky nových zájemců o práci u police neprobíhaly a zastaven byl také výcvik.  

Strážníci dostanou nové auto i kamery

„Letos bychom měli získat jednoho zkušeného a jednoho mladého perspektivního strážníka,“ uvedl radní Michael Kohajda, který za činnost strážníků v Šumperku odpovídá.

V dohledné době má městská police v Šumperku projít dílčí modernizací – už v létě dostane nový automobil a chystá se také vylepšení kamerového systému.INZERCE
Remax reality Remax reality

NÁZORY K ČLÁNKU

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
Self promo Urbášek
INZERCE
Radio Haná