Zprávy

Příští týden začne stavba nového kruháče v Mohelnici

MOHELNICE – Na konci března začnou silničáři se stavbou nového kruhového objezdu v Mohelnici v místě křižovatky ulic Uničovská a Družstevní. Akce za více než dvacet miliónů korun má ambiciózní plán – hotova má být za pouhých sto dnů.

„Předpokládaný termín zahájení stavebních prací je 29. března s tím, že akce potrvá tři a půl měsíce. Náklady pro Správu silnic Olomouckého kraje (SSOK) činí jednadvacet miliónů korun,“ uvedl Petr Foltýnek, ředitel SSOK.  

Uničovská ulice zůstane průjezdná

Další peníze investuje do projektu mohelnická radnice. „Důležité bude dodělat napojení na cyklostezku a jiné drobnější úpravy v okolí kruhové křižovatky, která výrazně zjednoduší průjezd touto částí města,“ dodal starosta Pavel Kuba.

Dobrou zprávou pro řidiče je, že Uničovská ulice by po dobu stavby měla zůstat vždy v jednom pruhu průjezdná. Uzavřena bude naopak odbočka na Moravičany a do centra města, kam se motoristé dostanou postranními ulicemi.


INZERCE
Remax reality Remax reality


NÁZORY K ČLÁNKU

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
Agrega
INZERCE
Radio Haná