Zprávy

Hanušovice připravují zásadní revitalizaci sídliště Na Holbě

HANUŠOVICE – Projekt revitalizace sídliště Na Holbě v Hanušovicích má dobře našlápnuto. Radnice připravuje vizualizaci záměru i jeho studii a před nedávnem také podnikla dotazníkové šetření mezi obyvateli dotyčné lokality. Formality mají být hotové příští rok, a ten následující se může začít s realizací.

Vizualizace části nově revitalizovaného sídliště v Hanušovicích. Foto: -red-

„Představy o tom, jak by sídliště mělo vypadat, už zhruba máme. Je důležité si uvědomit, ve které době tato zástavba vznikala a jaký rok se píše dnes,“ uvedl Marek Kostka, starosta Hanušovic. 

Lidem se zvýší kvalita života

Sídliště Na Holbě projde kompletní rekonstrukcí. Ta se má týkat hlavně veřejného prostranství. Nová bude zeleň, systém nakládání s odpadem, plochy pro trávení volného času, a hlavně parkoviště.

„To jsou všechno věci, které k bydlení patří. To, že je postavíme na úroveň jednadvacátého století, povede ke zvýšení kvality života na sídlišti. A o to nám jde především,“ dodal starosta Kostka.INZERCE
Remax reality Remax reality

NÁZORY K ČLÁNKU

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
Self promo Urbášek
INZERCE
Radio Haná