VIDEO: Český kotel z Hané nahrál hokejovou hymnu

Na popud skupiny fanoušků hokejového národního týmu, kteří si říkají Český kotel a jezdí podporovat reprezentaci již roky po celém světě, vznikla skladba Hokej je OK. Za nahrávkou stojí parta hokejových nadšenců z Hané. Podívejte se na povedený videoklip.

Český kotel patří mezi nejznámější fanouškovské skupiny v České republice. Většina členů pochází z Olomoucka. Foto: archiv

„Skladba vznikla ve snaze podpořit atmosféru na mistrovstvích světa, které se letos koná v Praze a Ostravě. Nápad se zalíbil i skupině O5 a Radeček, která nám propůjčila svou píseň Hory, oceněnou i Českým slavíkem pro podporu letošního šampionátu, tentokrát už s názvem Hokej je OK. Tak ať se líbí!“ vzkazuje za fanoušky David Foretník. 

Český kotel patří mezi nejznámější fanouškovské skupiny v České republice. Už 15 let podporují český hokejový tým po celém světě a nezřídka je jejich zapálení pro fandění terčem zájmu novinářů a televizních štábů. Většina členů pochází z Olomoucka.

Podívejte se na video:

 INZERCE
Ostrov realit Ostrov realit

Názory k článku

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
ZdeInzeruj Sumperk
INZERCE
TV Morava