Lihovar z Obědné bodoval s ořechovkou

OBĚDNÉ – Lihovar Family Distillery House z Obědné u Libiny letos opět bodoval na Pálenkafestu, celostátní soutěži destilátů v Praze. Od odborných porotců si odnesl hned dvě bronzové medaile, a to za povedenou ořechovku a hřebíčkový bitter.

Lihovar šumperského podnikatele Tomáše Aberleho (první zprava) uspěl v náročné konkurenci ostatních společností a získal firmového Oscara. Foto: red

„Pro nás je ocenění důkazem, že jsme se při výrobě vydali správným směrem – používáme jen nejkvalitnější suroviny a zároveň se snažíme uchovávat tradiční originální receptury, které by jinak možná úplně zanikly,“ uvedl destilatér Jiří Koukolský. 

Firmové Oscary

Se zmiňovanými tradičními recepturami lihovar zabodoval také v soutěži o firmové Oscary – Český Goodwill 2023. V ní se oceňují firmy a podnikatelé, kterých si lidé nejvíce váží. Šumperský lihovar s provozovnou v Obědné skončil na třetím místě v kategorii Tradice, a to právě za uchovávání a rozvoj originálních výrobních receptur.
INZERCE
Ostrov realit Ostrov realit

Názory k článku

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
Agent Real
INZERCE
Ostrov Realit