Zábřeh bude pokračovat v největší investiční akci

ZÁBŘEH – Obyvatelé Zábřeha i řidiči, kteří městem projíždí, se musí připravit na další dopravní omezení. Způsobí je pokračování největší loňské investiční akce – rekonstrukce okolí kulturního domu. Stavební práce začnou ve druhém březnovým týdnu, a pokud půjde všechno podle plánu, skončí v květnu.

Vloni proběhla první etapa rekonstrukce ulic v okolí kulturního domu. Letos musí vydržet obyvatelé města poslední fázy. Foto: jak

„Po dobu dvou měsíců bude uzavřena křižovatka ulic Bezručova a Postřelmovská. Od kruhového objezdu na náměstí Osvobození bude umožněn přístup k poště, ke stávajícímu bytovému domu, k budově policie, lékárně i biochemické laboratoři,“ uvedla Lucie Mahdalová, mluvčí zábřežské radnice. 

Zároveň se rozjedou práce na parkovišti za kulturákem. To by mělo po dokončení nabídnout řidičům téměř 130 parkovacích míst.

„Povrch parkoviště pokryje vsakovací dlažba. Přirozené stínění parkovacích stání pak zajistí nová zeleň,“ dodala Mahdalová.
INZERCE
Remax reality Remax reality

Názory k článku

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
TV Morava
INZERCE
Radio Haná