Zprávy

Mohelnici, Staré Město, Bouzov, Mírov nebo Úsov si v létě prohlédnete z výšky. Šumperk netradičně také v noci

ŠUMPERK – Neobvyklá podívaná se může naskytnout lidem, kteří o prázdninách zamíří na vyhlídkový ochoz šumperské radnice. Ten je nově přístupný i v noci. Milovníkům dalekých výhledů tak nabídne zajímavý pohled na noční osvětlené město i jeho okolí.

„Zájemci si mohou prohlédnout večerní Šumperk každý pátek od 19:00 do 22:00 hodin. Vstup na radnici je zajištěn bočním vchodem od morového sloupu, poslední výstup na věž se uskuteční 15 minut před koncem provozní doby,“ uvedla mluvčí radnice Soňa Singerová. 

Pohled z ptačí perspektivy

Do prázdninového režimu přechází také další vyhlídkové místo – rozhledna na Háji. Nově je otevřena denně od desíti do patnácti hodin kromě pondělí, kdy má zavřeno.

Pohled z ptačí perspektivy mohou lidé zažít také v dalších městech na Šumpersku. Rozhledy z radniční věže nabízí Staré Město. V Mohelnici mohou zájemci vyšplhat do zvonice kostela svatého Tomáše Becketa – za dobrých podmínek uvidí například Bouzov, Mírov nebo zámek v Úsově.INZERCE

NÁZORY K ČLÁNKU

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
Self promo Urbášek
INZERCE
Radio Haná