Dobrá zpráva pro lyžaře: Do Jeseníků se vrací skibusy

OKRES – Pokud chcete o víkendu vyrazit na lyže do Jeseníků, můžete nechat auto doma. Nově totiž do hor začínají zajíždět skibusy. Autobusy pro lyžaře budou jezdit každý víkend mezi Šumperkem a Jeseníkem, a to až do 13. března.

„Díky skibusům se lidé pohodlně dostanou do vrcholových partií hor, a mohou si tak užít nádherné výhledy z jesenické lyžařské magistrály,“ uvedla Iva Glacová, projektová manažerka společnosti Jeseníky - Sdružení cestovního ruchu.  

Běžkařům slouží nová on-line služba

Na trati skibusů je celkem třináct zastávek včetně Červenohorského sedla a Koutů nad Desnou. Cena jízdenek se řídí tarifem dopravce. První víkendový spoj vyjíždí pět minut po osmé hodině ráno, poslední krátce po čtvrté hodině. Více informací včetně časů odjezdů najdou zájemci ZDE.

Milovníci běžeckého lyžování v Jeseníkách mohou aktuálně využít také další  on-line službu. Webové stránky JdemeNaBezky.cz jim ukážou, kde se zrovna pohybuje rolba, jak jsou upravené trasy a případně i jaké je na horách počasí.INZERCE
Remax reality Remax reality

Názory k článku

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
TV Morava
INZERCE
Radio Haná