Zprávy

Kruhový objezd v Mohelnici je novým jablkem sváru

MOHELNICE – Nový kruhový objezd v Mohelnici přivítali řidiči, starostům z regionu se ale nelíbí. Důvod? Stavba prý odčerpala prostředky krajské správě silnic (SSOK), a peníze tím pádem chybí na opravu vozovek nižších tříd na území menších obcí.

Nový kruhový objezd v Mohelnici vyšel na 28 miliónů korun. Foto: red

„Jej to samozřejmě nesmysl a fáma. Velkou část nákladů na stavbu kruháče si Mohelnice hradila ze svého rozpočtu a naprostou většinu nákladů na jeho stavbu pokryly dotace,“ uvedl Pavel Kuba, starosta Mohelnice. Ten už také svým kolegům z mikroregionu Mohelnicko rozeslal dopis, kde financování rondelu vysvětluje.  

Nový kruháč už slouží řidičům

Správa silnic do nového „kruháče“ investovala téměř tři desítky miliónů korun. Kruhovou křižovatku na obchvatu města cestáři zprovoznili před několika týdny.

„Argument, že kruhový objezd odčerpal peníze na opravu silnic nižších tříd, je absurdní. Tato stavba se plánovala dlouhodobě,“ řekl Šumperskému Reji ředitel SSOK Petr Foltýnek.INZERCE
Remax reality Remax reality

NÁZORY K ČLÁNKU

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
Staň se policistou Olomoucký kraj
INZERCE
Radio Haná