Sport

Šumpersko bude mít na Olympiádě v Tokiu své zastoupení díky cyklistické reprezentaci

MOHELNICE - Na blížící se olympijské hry v japonském Tokiu se připravují také sportovci z našeho regionu. V nominaci silničních cyklistů pro olympijský závod je úřadující mistr České republiky Michael Kukrle z Mohelnice, člen nejlepšího českého týmu Elkov Kasper.

Také současný reprezentační trenér Tomáš Konečný pochází z našeho kraje. Jeho rodnou obcí je Jeřmaň u Bouzova a své první cyklistické krůčky prožil v loštickém týmu, aby si pak prošel také věhlasnou cyklistickou školou v Uničově, kde pod vedením legendárního trenéra Karla Křivánka získal svůj první titul ČR. 

Realizační tým olympijské reprezentace doplňuje masér Michal Frantík, který pochází z vesničky Střeň, nyní žije v Olomouci a dětská léta strávil jako cyklista také v uničovské cyklistice.

„Jsem rád za nominaci, upřímně jsem s ní nepočítal. Zažil jsem Olympiádu v Rio de Janeiro v Brazílii, kdy to byl tenkrát ohromný zážitek," uvedl jeden ze členů realizačního týmu Michal Frantík.


INZERCE

NÁZORY K ČLÁNKU

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
Self promo Urbášek
INZERCE
Radio Haná