Zábřežské kuželkáře zdobí přesná muška. Útočí na titul půlsezonních vicemistrů

ZÁBŘEH - Kuželkáři Zábřeha jsou v elitní soutěži velmi blízko k tomu, aby si připsali dílčí úspěch. A sice titul půlsezonních vicemistrů. Pokud si v příští zápasové rundě první ligy připíší osmé vítězství, nemusí se ohlížet na ostatní výsledky. Do druhé poloviny rozehraného ročníku půjdou ze stříbrné pozice.

Kuželkářský sport má v našem regionu dlouhou a úspěšnou tradici. Foto: fb

Na druhém místě je udržel povedený výkon, který předvedli v Třebíči. Byl vůbec nejlepší z celého desátého kola. Hosté srazili k zemi 3507 kuželek a stali se víkendovými rekordmany. Výbornou formu potvrdil Marek Ollinger, jenž díky přesné mušce o plných 11 bodů pokořil magickou šestistovku. Blízko k jejímu zdolání byl i dobře hrající Martin Sitta (597). 

Sedm z deseti

Zábřeh dovedl do úspěšného konce sedm duelů z deseti a může se vyhřívat na medailovém výsluní hned za vedoucím SKK Hořice. Tabulkový lídr proplouvá dosavadním průběhem soutěže bez jediného zaškobrtnutí. Třetí jsou třináctibodové Průšánky.  


 

INZERCE
Ostrov realit Ostrov realit

Názory k článku

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
Agent Real
INZERCE
Ostrov Realit