Ale že to byly nervy! Postřelmov uhájil postupovou pozici o pouhý bod a o víkendu vyzve nabušeného soupeře s prvoligovou minulostí

POSTŘELMOV – Nešlo o nic menšího než o vysněné druholigové play-off. Do Postřelmova přijel nohejbalový celek až z dalekých Koberov a právě souboj dvou soutěžních nováčků měl určit, kdo si zajistí poslední volné místo.

Základní část druhé ligy je minulostí. Postřelmovský nováček si v premiérové sezóně zahraje play-off. Nohejbaloví fajnšmekři si přijdou na své! Foto: red

Přestože se domácí borci ujali nadějného vedení o dva zápasové body, nakonec z toho byla po napínavém čtyřhodinovém boji remíza 5:5. Co to znamenalo v konečném součtu?  

Diváci si přijdou na své

„Bod nám stačil k tomu, abychom uhájili čtvrté místo zaručující postup. Takže nám to vyšlo hned v premiérové sezoně! První utkání odehrajeme už tuto sobotu od 10 hodin v areálu postřelmovského stadionu vedle pískáče,“ prozradil Jakub Bucher. „Soupeřem nám bude béčko Čakovic. Silný pražský výběr nastupoval v minulém ročníku v první lize a jeho A tým pravidelně obsazuje medailové pozice v elitní extraligové soutěži. Diváci si určitě přijdou na své,“ dodal hrající kouč Postřelmova.

INZERCE
Ostrov realit Ostrov realit

VSTUP DO DISKUZEINZERCE
Radio Haná
INZERCE
TV Morava