Nejen silvestrovské oslavy, ale i sport! Poslední den v roce znovu zatraktivní populární Vikýřovická 12

VIKÝŘOVICE – Poslední den v roce? Nejen bujaré oslavy, ale i sport! Populární běh Vikýřovická 12 uspokojí touhy po pohybu lačnících jedinců i letos. Jak jinak než na Silvestra.

Vikýřovická 12 si na Silvestra odkroutí sedmý ročník. Foto: red

„Pro nadšené sportovce jej pořádáme už posedmé,“ připomněl jeden z hlavních organizátorů Jan Směšný. „Přijď se proběhnout v okolí naší obce, užít si jedinečnou atmosféru a pobavit se s přáteli. Každý běžec, ať už profesionál nebo amatér, je vítán,“ dodal Směšný.

Dvanáct kilometrů dlouhá trať vede okolím Vikýřovic. Startovní výstřel, k němuž dojde úderem jedenácté hodiny, zazní za každého počasí.

V cíli budou čekat guláš a pivo

„Všechny zúčastněné jistě potěší chutné občerstvení v cíli v podobě prvotřídního gulášku a točeného pivka. Startujeme na fotbalovém hřišti. Neváhej a přijď si poslední den v roce 2022 užít společně s námi!“ prohlásil za tým pořadatelů Jan Směšný.

Více informací najdou zájemci ZDE.  





INZERCE
Ostrov realit Ostrov realit

VSTUP DO DISKUZE



INZERCE
Ostrov Realit
INZERCE
Auto_Kubíček