Zima běžce jen tak nepřibrzdí, můžou měřit síly v Šumperské lize

ŠUMPERK – Že by následující měsíce měly patřit jen ryze zimním sportům? S tím na organizátory Šumperské běžecké ligy nechoďte! Pro všechny, co milují pohyb a rádi měří své síly s ostatními i při nižších teplotách, připravili sérii čtrnácti závodů.

Do dalšího závodu zimní běžecké ligy se mohou zájemci zapojit už tuto neděli. Foto: Runsport.cz

Po úvodním stoupání na Příčnou stráň a víkendovém soupeření Okolo Lováku je další prověrka čeká už v neděli 20. listopadu, kdy se centrem dění stanou Městské skály. Na pravidelném tempu se nijak neubere ani v prosinci, kdy se bude servírovat porce dalších čtyř výzev, a to včetně jedné povánoční. 

Šumperská zimní běžecká liga je určena kadetským, juniorským a všem dospěláckým kategoriím. Kdo chce být započítán do konečného pořadí, musí absolvovat alespoň osm závodů. V případě pravidelné účasti se mu bude hodnotit deset nejlepších výkonů. „Na každé akci garantujeme startovní balíček, profesionální časomíru a občerstvení po závodě,“ prozradil hlavní pořadatel Ladislav Sebök.

BLIŽŠÍ INFORMACE :

Ladislav Sebök – mobil: 603 440 424, e-mail: ladislav.sebok@sumperskasportovni.cz, internet: sumperksportovni.cz.INZERCE
ČEZ ČEZ

Názory k článku

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
TV Morava
INZERCE
Džemfest Festival zdraví