Sport

Šumperský hokej pomáhá. Šimonka přijedou podpořit legendy a osobnosti

ŠUMPERK – Hokejoví Draci Šumperk ve spolupráci s iniciativou Děti dětem uspořádají odpoledne, jehož cíl bude jasný. Pobavit diváky a zároveň pomoci sedmiletému chlapci, který zápolí se zákeřnou nemocí.

Trenérem týmu osobností Děti dětem bude bývalý fotbalový reprezentant David Rozehnal. Foto: archiv

Šimonek Grepl z Konice bude v neděli 14. srpna hlavní postavou hokejového svátku. Do Škoda arény dorazí podpořit jeho nelehký boj s Westovým syndromem tým osobností sestavený populárním brankářem Markem Peksou. Na druhé straně barikády se představí parta složená z legend šumperského hokeje vedená kapitánem Dušanem Bařicou. Nad vším bude dohlížet hlavní rozhodčí Milan Minář.

Sestava týmu Děti dětem

"Odtajníme pro Vás první lajnu - Zlámal, Kobylík, Heinz, Ujfaluši, Smrž a v brance Peksa. Druhou lajnu vytvoří Plášek ml., Bařica ml., Korhoň, Bank, Jašíček. A ve třetí lajně se představí Vašíček, Kubíček, Strýček, Novák, Gruntorád. Náhradními brankáři budou panové Fous a Hykel. Lavičku povede v roli trenéra bývalý fotbalový obránce David Rozehnal," prozradili očekávanou sestavu pořadatelé akce z iniciativy Děti dětem. 


INZERCE
Remax reality Remax reality

NÁZORY K ČLÁNKU

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
Úsovsko