Sport

Barbora Ondráčková ovládla mistrovství kajakářek

ŠUMPERK - O úspěchy pro oddíl kanoistiky TJ Šumperk se postarala kajakářka Barbora Ondráčková na MČR žáků ve slalomu a sprintu, který se minulý víkend konal na kanále v Brandýse nad Labem.

V sobotu byl na programu slalom, kde si skvěle zvládnutou jízdou dojela Ondráčková pro titul mistryně ČR ve slalomu jako žákyně mladší v kategorii K1Ž. V nedělním závodu ve sprintu potvrdila svoji roli favoritky, když svým soupeřkám nedala šanci a stala se mistryní ČR i ve sprintu.   

Mladým talentům blahopřál zlatý olympionik

K těmto úspěchům přidala talentovaná závodnice ještě prvenství v seriálu Českých pohárů žáků ve slalomu. Ceny předávali olympijští medailisté z Tokia, a to zlatý kajakář Jiří Prskavec a stříbrný kanoista Lukáš Rohan.

Barboře Ondráčkové se letošní sezóna velmi podařila i díky skvělé přípravě pod vedením Lubomíra Prachaře a také dalších trenérů ze šumperské loděnice – Stanislavu Rendovi, Jaroslavu a Samuelovi Roučovým. Také bychom chtěli touto cestou poděkovat městu Šumperk za finanční podporu oddílu.


INZERCE

NÁZORY K ČLÁNKU

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
Radek Auer Spolu
INZERCE
Ostrov realit