Zábřeh slaví. Zapojit se mohou fotografové i pamětníci

ZÁBŘEH – V rámci oslav 770 let od první písemné zmínky o Zábřehu vyhlašuje tamní radnice hned dvě soutěže. V té první bude hledat nejvydařenější amatérské fotky a ve druhé nejkrásnější vzpomínky.

Příspěvky a díla mohou lidé posílat radnici do konce května. Foto: pixabay

„Se svými nejvydařenějšími snímky mohou fotografové soutěžit ve třech kategoriích – architektura, příroda a lidé a události,“ uvedla Lucie Mahdalová, mluvčí zábřežské radnice. 

Druhá soutěž je zaměřená na vzpomínky. Projekt "Oslov dědu, oslov babičku!" vybízí autory k tomu, aby zaznamenali vzpomínky svých rodičů, prarodičů a dalších pamětníků.

Nápadům se meze nekladou

„Kreativitě ve zpracování se meze nekladou. Přijímány budou audio i videonahrávky, přepisy rozhovorů, povídky, koláže, komiksy, básně a jiné,“ dodala Mahdalová.

Příspěvky a díla mohou lidé posílat radnici do konce května, a to prostřednictvím městského cloudu. Podmínky obou soutěží, stejně jako odkazy na umístění dat, najdou zájemci na webu města.
INZERCE
Ostrov realit Ostrov realit

Názory k článku

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
ZdeInzeruj Sumperk
INZERCE
TV Morava