Do zoo zadními vrátky. Seznamte se blíže se ZOO Olomouc!

Během nadcházejícího týdne máte možnost blíže se seznámit se Zoo Olomouc a současně se zařadit do losování o poukaz na ZOO ZADNÍMI VRÁTKY. Ten vás zavede do míst, kam se běžný návštěvník nepodívá. Stačí k tomu jen, abyste bedlivě poslouchali každý den rádio HANÁ, kde uslyšíte zajímavosti ze života v zoo. Každý den se budeme věnovat jednomu tematickému celku.

Zjistíme třeba, jak dlouho trvalo zahradě, než se stala nejnavštěvovanějším turistickým cílem kraje, kolik chová druhů zvířat, jaké má poslání, čím přispívá k ochraně přírody, zda chová druhy, které jsou v přírodě vymizelé, kolika etapami safari se coby pasažéři safarivláčku můžete projet, čím si pobyt v zoo kromě pohledu na zvířata zpříjemnit, zaměříme si i na významné odchovy tohoto roku a zahradu si představíme i coby největšího evropského chovatele. 

V pátek zazní ve vysílání rádia Haná soutěžní otázka, ze správných odpovědí pak vylosujeme výherce zážitkového programu – ZOO ZADNÍMI VRÁTKY v hodnotě 2 500 Kč.
INZERCE
ČEZ ČEZ

Názory k článku

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
TV Morava
INZERCE
Džemfest Festival zdraví