Společnost

Loupežníci a Hlavolamy. Kulturák rozšířil nabídku příměstských táborů

ŠUMPERK - O dva nové příměstské tábory rozšířil letní nabídku Dům kultury Šumperk. Mají názvy Záhady hlavolamů a Loupežníci a tajemství lesa. Přidané turnusy doplní už zaběhnuté a oblíbené tábory Nerf bitva a Letní škola tance.

Součástí příměstských táborů jsou jízdy na koloběžkách. Foto: DK

„Příměstské tábory jsme připravili pro děti od 8 do 12 let. V červenci se vydáme po loupežnických stopách, čeká nás lesní hostina, hledání pokladu a další zajímavé aktivity. Srpnové Záhady hlavolamů jsou určeny dětem, které mají rády záhady, tajemství, hádanky, prostě rády přicházejí věcem na kloub,“ popisuje náplň nových příměstských táborů Domu kultury jejich lektorka Diana Simonová.

Pohybové aktivity a hry

Děti se budou scházet každé ráno v Domě kultury. První loupežnický tábor bude probíhat od 11. do 15. července, druhý záhadný tábor je plánován od 22. do 26. srpna. „Oba tábory mají společné to, že jejich součástí jsou jízdy na koloběžkách a různé pohybové aktivity a hry,“ doplňuje Simonová.

Oba tábory doplní už osvědčené letní týdny, kdy se děti věnují pod vedením zkušených lektorů Nerf bitvám anebo se učí základy různých typů tance i aerobiku v Letní škole tance.

Podrobnou prázdninovou nabídku příměstských táborů najdou zájemci na webových stránkách DK.INZERCE
Remax reality Remax reality

NÁZORY K ČLÁNKU

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
TV Morava
INZERCE
Kariéra Radio Haná