Kultura

V Uničově se rozezní Tamtamy pro jižní Moravu

NÁŠ KRAJ - V neděli 25. července se uskuteční další benefiční koncert ve prospěch obcí postižených ničivým tornádem. Tamtamy pro jižní Moravu se rozezní na zahradě Městského klubu na náměstí Osvobození v Uničově od 13 hodin.

„Připravujeme odpoledne pro celou rodinu. Zahrají kapely Livin a Fofrovanka, vystoupí Zábřežská cimbálová muzika nebo zpěvák Martin Šafařík. Na své si přijdou i děti, na které čeká třeba malování na obličej, společenské hry nebo balonky. Samozřejmostí je bohatá nabídka občerstvení,“ slibuje starosta Uničova Radek Vincour.

Dárci mohou rozeznít gong

„U vchodu bude připraven ‚tamtam gong‘ a každý návštěvník, který do kasičky přispěje dobrovolným vstupným, minimálně však padesátikorunou, jej bude moci rozeznít. Naším cílem je, aby gong zněl co možná nejčastěji,“ dodal Radek Vincour s tím, že veškeré vybrané prostředky včetně tržby za občerstvení budou převedeny na účet Jihomoravského kraje pro pomoc obcím zasaženým tornádem.

Všichni účinkující i pořadatelé se na akci podílejí bez nároku na honorář. 


Tamtamy pro jižní Moravu

KDY: Neděle 25. července 2021 od 13 do 18 hodin

KDE: Městský klub, náměstí Osvobození, Uničov

KDO: Fofrovanka, Livin, Martin Šafařík, Zábřežská cimbálová muzika

ZA KOLIK: vstupné dobrovolné, minimálně však 50 korun
INZERCE

NÁZORY K ČLÁNKU

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
Self promo Urbášek
INZERCE
Radio Haná