Kultura

Bludov rozezní šlágry v podání vynikajících dechových kapel

BLUDOV – Poslední červnovou sobotu se do Bludova sjedou dechové kapely. Domácí formace Bludověnka totiž pořádá tradiční hudební přehlídku, která vypukne 26. června ve 13 hodin ve sportovním areálu hasičské zbrojnice.

Návštěvníci se mohou těšit na koncerty tří dechových orchestrů. K poslechu a tanci zahrají Legrúti, Kamarádi česko-slovenských hranic a Bludověnka. Celým odpolednem provede posluchače oblíbený moderátor a zpěvák Karel Hegner.

Pořadatelé slibují kromě muziky také bohaté občerstvení, včetně zvěřinových specialit.

Šťastná třináctka muzikantů

Dechová hudba Bludověnka působí dvacet let v lázeňské obci a za dobu svého trvání spolupracovala s mnoha absolventy hudebních škol a konzervatoří, díky čemuž se svými výkony řadí mezi špičkové kapely svého žánru. Během bohaté kariéry  vydala několik hudebních a DVD nosičů a často se objevuje v mediích. 

V současné době kapelu tvoří třináct muzikantů, kteří doprovázejí zpěváky Annu Dostálovou, Kristýnu Divošovou, Aleše Peče, Petra Dostála a Jana Večeře.

Další informace najdou zájemci na webových stránkách kapely.INZERCE

NÁZORY K ČLÁNKU

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
Self promo Urbášek
INZERCE
Radio Haná