Kultura

Na Blues Alive přijedou mnohonásobní držitelé Blues Music Awards Rick Estrin a John Primer

ŠUMPERK - Mezinárodní hudební festival Blues Alive oznámil první účinkující jubilejního 25. ročníku, který proběhne od 11. do 13. listopadu v Domě kultury Šumperk. Z USA přijedou několikanásobní držitelé prestižních cen Blues Music Awards - jedna z největších harmonikářských hvězd historie Rick Estrin a legenda chicagského blues, zpěvák a kytarista John Primer.

Rick Estrin & The Nightcats byli vyhlášeni Kapelou roku při posledním předávání prestižních cen Blues Music Awards. Foto: archiv

Oba získali ocenění i při posledním ročníku bluesových cen - Rick Estrin & The Nightcats byli vyhlášeni Kapelou roku a John Primer Umělcem roku v tradičním blues.

Vedle nich v Šumperku zahrají americký kytarista Kirk Fletcher, britský zpěvák Pat Fulgoni s formací Blues Experience, americký pianista Bruce Katz s britským harmonikářem a zpěvákem Gilesem Robsonem a holandský zpěvák a kytarista Hans Theessink.

Pořadatelé uvolnili omezený počet vstupenek

„Současný návrat živých koncertů nám dává obrovskou naději pro naši podzimní akci. Jsme pevně rozhodnuti Blues Alive uspořádat a připravit našim fanouškům neopakovatelný zážitek, samozřejmě za dodržení všech protikoronavirových opatření. Z důvodu současných omezení dáváme do prodeje pouze limitované množství vstupenek. Pokud to bude možné, později přidáme další,” říká dlouholetý ředitel festivalu Blues Alive Vladimír Rybička.

Vstupenky v omezeném množství 600 kusů jsou v prodeji od 22. června v síti GoOut.net a na pokladně Domu kultury Šumperk.

Více informací najdou zájemci na nových webových stránkách festivalu.

     


INZERCE

NÁZORY K ČLÁNKU

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
Self promo Urbášek
INZERCE
Radio Haná