Svátek lásky 1. máj slaví kapela O5 a Radeček stylově, pro fanoušky připravuje valentýnský koncert s filharmoniky

ŠUMPERK, PRAHA - Po úspěšném valentýnském turné s filharmoniky v roce 2023, kdy kapela O5 a Radeček vyprodávala sály po celé republice, se muzikanti z jesenických hor vrací s podobným programem. Tentokrát však půjde o jeden jedinečný koncert v překrásné Smetanově síni pražského Obecního domu. Koncert se uskuteční 16. února 2025 a lístky jsou již nyní k mání v síti TicketLive.

Kapela O5 a Radeček zopakuje koncertní projekt s filharmoniky, se kterým loni vyprodávala sály po celé republice. Aktuálně slaví úspěchy s novinkou "I tak to za to stojí", která je už tři týdny nejhranější písní v ČR. Foto: o5.cz

Kluci z O5 a Radeček odehrají koncert plný hitů ve smyčcových aranžích, a to pod skleněnou klenbou historického sálu, který dodá celému večeru noblesu a nezapomenutelnou atmosféru. Galavečeru se zúčastní i řada hostů, kapela je bude průběžně odtajňovat.

„Moc se na to všechno těšíme. Jde vlastně o návrat k našim kořenům, jako děti jsme se totiž seznámili v komorním orchestru a kytarista Radek Sekyra dodnes působí coby dirigent orchestru,“ prozradil zpěvák Tomáš Polák.

Prodej vstupenek na valentýnský koncert v Praze probíhá ZDE

Nový hit boří hitparády

Fanoušci O5 a Radeček se zároveň mohou těšit na novou desku, která by měla vyjít letos na konci září.  Muzikanti ze Šumperka aktuálně vydali první ochutnávku s připravovaného alba s názvem "I tak to za to stojí". Píseň je již tři týdny nejhranější skladbou v České republice a současně vyhrála třikrát po sobě prestižní Music Chart na rádiu Evropa 2, hitparádu na Frekvenci 1 a také je na špici hitparády rádia Blaník.   
INZERCE
Mrkni na reality Mrkni na reality

VSTUP DO DISKUZEINZERCE
AZ Ekotherm
INZERCE
TV Morava