Symfonie hitů v Redutě. O5 a Radeček zahrají s filharmonií, přidávají druhý koncert
Spojení oblíbených hitů a symfonického orchestru míří do Olomouce. Kapela O5 a Radeček vystoupí společně s Moravskou filharmonií v Redutě, a to hned dvakrát. Zájem fanoušků je totiž velký. První koncert 28. dubna se okamžitě vyprodal, organizátoři proto přidali další termín o den později. I na ten zbývají poslední lístky.