Troška přiveze povídání o filmech, jídle i dietách

ZÁBŘEH - Proč si život nezpříjemnit troškou smíchu a troškou hudby? Obojí nabídne zábavný pořad s režisérem Zdeňkem Troškou, který se představí v úterý 27. února od 19 hodin v sále zábřežského kina Retro.

Režisér Zdeněk Troška patří mezi nejúspěšnější tvůrce české kinematografie. Foto: fb

Známý tvůrce pocházející z jihočeských Hoštic se proslavil především filmovými trilogiemi Slunce, seno…, Kameňák nebo Babovřesky. Mimořádný ohlas zaznamenaly i jeho pohádky Princezna ze mlejna, Z pekla štěstí nebo Nejkrásnější hádanka. Troškovo talk show však bude nejen o filmech a „historkách z natáčení“, ale i o jídle a dietách ve všech podobách.

Návrat po dvaceti letech

„Režisér Troška se do našeho kina vrátí po téměř dvaceti letech, v lednu 2005 zde spolu s hereckou delegací uvedl svůj film Kameňák 3,“ připomněl Zdeněk David ze Zábřežské kulturní. Pořad doplní písničky v podání kytaristky a zpěvačky Simony Klímové. 

Po skončení setkání se Zdeňkem Troškou bude následovat společné focení a autogramiáda knih, které si mohou zájemci na místě zakoupit. K dispozici je pár posledních vstupenek.
INZERCE
Ostrov realit Ostrov realit

Názory k článku

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
ZdeInzeruj Sumperk
INZERCE
TV Morava