Señoritas quartet zahraje i filmovou hudbu

ZÁBŘEH - Atraktivní koncert určený nejen pro příznivce vážné hudby připravil zábřežský cyklus Bravo na neděli 24. září. V kostele sv. Barbory vystoupí Señoritas quartet. Smyčcový soubor čtyř šarmantních mladých dam představí lahodný koktejl toho nejlepšího z klasiky, duchovní hudby i hudby populární.

Señoritas quartet uvede v Zábřeze i skladby The Beatles a Queen. Foto: ZK

"Během koncertu zazní skladby J. S. Bacha, autorů slavné filmové hudby Craiga Armstronga, Ennia Morriconeho, Yanna Tiersena, ale i legendárních The Beatles a Queen,“ sdělil ke koncertu dramaturg cyklu Bravo Martin Hroch.

Abonentka se vyplatí

Vstupenku na vystoupení dámského smyčcového kvarteta si mohou zájemci pořídit v předprodeji za 140 korun, držitelé abonentky Bravo mají slevu 40 Kč.  

„Abonentky platí až do konce roku 2023. Jejich držitelé mají slevu na vstupném ve výši 30 až 50 korun, a navíc jsou jim pravidelně zasílány pozvánky na jednotlivé koncerty," připomněl výhody slevové karty Zdeněk David z kulturního domu.
INZERCE
ČEZ ČEZ

Názory k článku

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
TV Morava
INZERCE
Džemfest Festival zdraví