Návštěvnost Welzlování trhá rekordy, teď je na řadě Omán

ZÁBŘEH - Festival Welzlování se i letos těší mimořádnému zájmu návštěvníků. Poté, co už třikrát zaplnil kino Retro, a dokonce zaznamenal návštěvnický rekord, nabídne program ve čtvrtek 2. února putování po exotickém Ománu v podání cestovatele Michala Štěpánka.

Žhavé novinky ze sultanátu ležícího na jihovýchodě Arabského poloostrova přiveze do Zábřehu cestovatel Michal Štěpánek. Foto: ZK

„Pokud máte rádi hory, pouště, moře, hrady, neustále se usmívající lidi a doslova až pohádkovou atmosféru země, nad kterou dlí samotný sultán, tak první únorový čtvrtek máte o program postaráno. Navíc budu navlečen v tradičním ománském oděvu dišdaša a čepici kuma, a to si přeci nemůžete nechat ujít,“ zve s úsměvem na svoji přednášku dobrodruh pocházející z Valašského Meziříčí. 

Vstupné je dobrovolné

Už čtvrtá akce Welzlování v zábřežském biografu má začátek opět v 17 hodin, vstupné na ni je dobrovolné.

Kompletní program letošního 19. ročníku festivalu cestovatelů, dobrodruhů a recesistů nabízejí webové stránky kulturak.info.
INZERCE
Remax reality Remax reality

Názory k článku

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
Ostrov realit
INZERCE
Festival zdraví Olomouc