Hvězdy českého youtube Lollipopz poprvé rozveselí zábřežské děti

ZÁBŘEH - V neděli 20. listopadu dorazí poprvé do Zábřehu naše nejpopulárnější dívčí hudební skupina Lollipopz. Anet, Amy, Neli a Annie si pro svoje fanynky připravily zcela nový program, ve kterém nebudou chybět nové písničky z připravovaného alba, ale ani ty starší a oblíbené jako První Láska, Mezi Hvězdy, Lollyškola nebo O prázdninách je fajn.

Skupinu Lollipopz tvoří čtyři dívky od devíti do deseti let. Vyznačují se především svými různobarevnými parukami. Foto: archiv

Pořad Lízátková párty, který nabídne pořádně barevnou zábavnou show, odstartuje v sále kulturního domu ve tři odpoledne. Vstupenky si mohou rodiče s dětmi pořídit online na kulturak.info nebo v prodejní síti Ticketportal. 

Lollipopz je česká dětská pěvecko-taneční hudební skupina zaměřená na dětské publikum. Skupinu tvoří čtyři dívky ve věku 9–10 let. Vyznačují se především svými různobarevnými parukami (žlutá, modrá, růžová, zelená). Skupina hraje vlastní repertoár a komponované pořady pro děti. Na YouTube nahrává pořady Lollymánie a Lollyboxing.
INZERCE
ČEZ ČEZ

Názory k článku

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
TV Morava
INZERCE
Džemfest Festival zdraví