Kultura

Ochotníci z Václavova pomohou divákům poznat tajemství ženské duše

ZÁBŘEH - S úspěšnou komedií Baletky z pera dánské autorky Astrid Saalbachové se v neděli 12. prosince představí v zábřežském kulturním domě ochotníci z Václavova. Hra o šesti amatérských tanečnicích podle tvůrců otevírá divákům cestu k tajemství ženské duše.

Ochotnický soubor z Václavova pobaví diváky povedenou komedií Baletky. Foto: zk

Divadelní spolek Václav nastudoval inscenaci pod režijním vedením zkušeného režiséra Josefa Königa. Hra vypráví příběh šesti žen, které se sejdou na taneční hodině.

„Nejedná se o žádné profesionální tanečnice, ale právě naopak o obyčejné ženy, pro které je tanec chvilkovým únikem ze všedního života. Jenže tomu nejde jen tak snadno uniknout, a tak se během jedné taneční lekce dozvídáme hodně o jejich životech, vztazích, starostech, radostech, bolestech i touhách,“ uvedl k Baletkám václavovský principál Josef König.  

Začátek představení je v 16 hodin. Vstupné si mohou zájemci pořídit za stokorunu, přičemž abonenti divadelního předplatného na rok 2022 zaplatí za vstup pouze symbolických 20 korun.INZERCE
Remax reality Remax reality

NÁZORY K ČLÁNKU

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
Osladil Stavby
INZERCE
Radio Haná Benzín zdarma