Kultura

Chinaski se zastaví v Šumperku v rámci koncertů Pod širým nebem

ŠUMPERK - Na letní turné nazvané Pod širým nebem vyrazila populární kapela Chinaski. V rámci šňůry po přírodních amfiteátrech a zámeckých zahradách dorazí 30. července do Pavlínina dvora v Šumperku. Fanoušci mohou očekávat průřez největšími hity kapely i novinky z posledního alba 11.

Koncert zahájí předkapela Pilot. Chinaski na pódium dorazí po osmé hodině. Lístky je možné koupit ZDE, nebo je bude možné pořídit i na místě.    

„Areál se otevřeme už v 17 hodin. Staráme se, aby vše proběhlo s úsměvem! Catering bude zajištěn stejně jako tomu je na předzahrádkách hospod, takže hojnost zajištěna,“ říká Martin Pokorný z managementu kapely BrainZone Services.  

Jaké jsou podmínky pro vstup na koncert?

Pořadatelé budou s lidmi ze Safety crowd týmu zajišťovat bezpečnost a kontrolu u vstupu. Důležitá je ochrana dýchacích cest, pokud by nebyla dodržena dvoumetrová vzdálenost mezi osobami. Aktuálně bude potřeba u vstupu předložit 7 dnů starý PCR test nebo 3 dny starý antigenní test (stačí i potvrzení ze zaměstnání, školy nebo samotest a k němu čestné prohlášení) nebo potvrzení o prodělání COVIDU 19 v posledních 180 dnech. Další možností je ukončené očkování 14 dnů. U dětí do 6 let není testování požadováno. „Prosíme všechny, aby si vše s sebou pro rychlou kontrolu vytiskli,“ doplňuje Pokorný s upřesněním, že se mohou opatření změnit v reakci na pokyny hygienické stanice.  INZERCE

NÁZORY K ČLÁNKU

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
Radek Auer Spolu
INZERCE
Ostrov realit