Krimi

Z policejní linky 27. týden – Před policií zaparkoval v příkopu

Na silnicích bylo zase "veselo". Policisté řešili opilé i zfetované řidiče. Například motorkář v Mohelnici byl pozitivně testován na amfetamin a navíc neměl technický průkaz k motorce ani její pojištění.

Neopatrný kamioňák boural na benzince

MOHELNICE – Škodu za 130 tisíc korun způsobil řidič kamiónu, který při manévrování na benzince v Mohelnici narazil do ochranného rámu tankovacího stojanu. K nehodě vyjeli kromě policistů také hasiči, kteří museli likvidovat unikající naftu.

Zfetovaný motorkář neměl nic, kromě drzosti 

MOHELNICE – Arogantně si počínal minulý týden jednatřicetiletý motorkář v Mohelnici. Policejní hlídce totiž odmítl lékařské vyšetření s odběrem krve, které mělo určit přesné množství drogy v jeho těle – muži totiž vyšel pozitivně rychlotest na amfetamin. Navíc nepředložil ani technický průkaz k motorce a její pojištění. Teď mu hrozí dva roky vězení.  

Zloděj se nesmířil s cenami stavebního materiálu 

ŠUMPERK – Možná i rostoucí ceny stavebního materiálu přivedly na scestí zloděje, který v červenci ukradl izolační vatu a sádrokarton ze stavebnin v Šumperku. Dovnitř se dostal poté, co poškodil oplocení firmy. V případě dopadení mu hrozí dva roky vězení. 

S poškozeným fordem dojel až do Rovenska 

ZÁBŘEH – Jeden a půl promile a značnou dávku lehkomyslnosti měl v těle sedmašedesátiletý řidič, který v neděli 4. července havaroval s Fordem Mondeo v Zábřeze. Narazil do dopravní značky a místo, aby zastavil, vydal se na cestu domů do Rovenska. Tam na něj už čekala policejní hlídka. Když se před ní opilec snažil zaparkovat, sjel s autem do příkopu, kde zapadl.  


INZERCE

NÁZORY K ČLÁNKU

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
Self promo Urbášek
INZERCE
Radio Haná