Krimi

Z policejní linky 24. týden – Marihuanu objevili policisté náhodou

Ani uplynulý týden se policisté v našem regionu nenudili. Odhalili pěstírnu marihuany, řešili dopravní nehody, podvody i zlodějiny. Krade se všechno - v Hanušovicích dřevo a v Petrově dokonce plyn.

Pěstírna konopí ukrývala 144 sazenic 

OKRES – Další pěstírnu konopí odhalila na Šumpersku policie. Muži zákona původně do terénu vyjeli ověřit telefonát, který upozorňoval na vloupání do rodinného domu. Když na místo policisté dorazili, zjistili, že nemovitost obývá nájemník. Protože se však na jejich výzvy neozýval, ze strachu o jeho život vstoupili dovnitř – na místě pak kromě osmatřicetiletého pěstitele objevili 144 kusů stejně vitálních sazenic marihuany. Hříšníkovi hrozí až pět let vězení.  

Z lesa zmizely klády 

HANUŠOVICE – Pětačtyřicet kubíků dřeva ukradl zloděj z lesa poblíž Hanušovic. Klády ležely u cesty, pachatel je pouze naložil a odvezl. Majiteli tím způsobil škodu za šedesát tisíc korun.  

Pro zraněného cyklistu letěl vrtulník

ZVOLE – Těžké zranění utrpěl ve čtvrtek 17. června cyklista při jízdě mezi obcemi Lukavice a Zvole. Muž havaroval kolem čtvrt na jedenáct a letět pro něj musel vrtulník. Zraněnému cyklistovi přivolala první pomoc řidička, která místem projížděla. Další svědci bouračky se mohou hlásit na čísle 735 788 600 nebo prostřednictvím linky 158. 

Pes poštou nedorazil 

ZÁBŘEH – Štěně bulteriéra si na internetu vyhlédl muž ze Zábřežška. Hafana nabízel prodejce v Německu, a to zdarma. Peníze chtěl pouze za přepravu a pojištění. Než adresátovi došlo, že jde o podvod, poslal na účet prodejce sedmnáct tisíc korun.  

Policie řeší, kam zmizel plyn 

PETROV NAD DESNOU – Krádež patnácti propan-butanových lahví řeší velkolosinští policisté. Bomby byly umístěné v kovové kleci u prodejny v Petrově nad Desnou. 


INZERCE

NÁZORY K ČLÁNKU

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
Self promo Urbášek
INZERCE
Radio Haná