Krimi

Sex ve městě: dvojice souložila v parku, žena měla v krvi 4 promile

NÁŠ KRAJ - Horké počasí a velké množství alkoholu zažehly nezkrotnou touhu ve dvou milencích. Do aktu lásky se k šoku kolemjdoucích pustili krátce po obědě poblíž hlavní pěší komunikace. Pro náhlé milostné vzplanutí neměli žádné pochopení přihlížející lidé, kteří okamžitě přivolali policii.

Za milostné vzplanutí na veřejném místě hrozí oběma aktérům až dva roky odnětí svobody. Ilustrační foto: archiv

Oznamovatelé policistům sdělili, že v jednom olomouckém parku veřejně souloží dvojice lidí. Muži zákona vyrazili na místo a ještě "při činu" zadrželi čtyřicetiletého muže a o devět let mladší ženu. Oba měli pořádně upito, jednoznačně větší žízeň měla ten den žena.

Pár se měl podle úvodních informací věnovat souloži na místě veřejnosti přístupném. U obou milenců policisté provedli odbornou dechovou zkoušku. Výsledky? U muže kontrola prokázala hodnotu téměř 2, 5 ‰  alkoholu a ženě nechybělo málo k výsledku 4 ‰ alkoholu v dechu.

Střízlivěli každý sám

Ke střízlivosti se museli dopracovat již ve vzájemném odloučení, a to v protialkoholní záchytné stanici.

Policisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu výtržnictví, na který trestní zákoník myslí trestem odnětí svobody až na dva roky. 


INZERCE

NÁZORY K ČLÁNKU

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
Self promo Urbášek
INZERCE
Radio Haná