Krimi

VIDEO: Drogový gang operoval na Šumpersku. Ve výzbroji měl i brokovnici

OKRES – Celkem deset lidí zadržel v Olomouckém kraji speciální tým složený z celníků a policistů. Jeho úkolem bylo rozbít drogový gang, který se zaměřoval na výrobu pervitinu. Čtyři zadržené osoby policisté zatkli podle informací naší Rejdakce na Šumpersku. PODÍVEJTE SE NA VIDEO ZE ZÁSAHU.

Speciální tým složený z celníků a policistů zadržel celkem deset lidí zapojených do výroby pervitinu. Foto: -red-

„Při patnácti domovních prohlídkách jsme zajistili šest laboratoří, chemikálie a další nástroje potřebné k výrobě drog. Mimo jiné jsme našli také 7 600 tablet obsahující 120 mg pseudoefedrinu v jedné tabletě, 150 gramů pervitinu, brokovnici, pistoli a náboje,“ uvedla Martina Kaňková, mluvčí Generálního ředitelství cel.  

Suroviny sháněli v Polsku 

Případ si teď k došetření převzala policie. Kriminalisté skupinu zločinců sledovali už od loňského roku. Surovinu pro výrobu drog si pachatelé obstarávali v Polsku, kde si pořídili nejméně 35 kilogramů červeného fosforu – látky, jejímž prostřednictvím lze vyrobit až metrák pervitinu.

VIDEO:INZERCE

NÁZORY K ČLÁNKU

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
Self promo Urbášek
INZERCE
Radio Haná