VIDEO: Řidiči jezdí na červenou jako by se nechumelilo. Tady jsou důkazy

ŠUMPERK – Vážné potíže s barvocitem a s dodržováním zákona mají někteří řidiči na Šumpersku. Policie v průběhu února zaznamenala několik případů, kdy motoristé vjeli na koleje nebo do křižovatky v době, kdy na semaforech dávno svítila červená. Podívejte se na video.

Šoféři v Šumperku přejíždí přes železniční přejezd navzdory blikajícím červeným světům. Foto: pčr

„Hříšníci mohou počítat s pokutou na místě v částce od 4 500 do 5 500 korun. V případě, že dojde na správní řízení, hrozí přestupci pokuta ve výši od 7 000 do 25 000 korun a ztráta šesti bodů,“ uvedla Miluše Zajícová, mluvčí policie. 

V kontrolách policisté pokračují

Do očí bijící porušení předpisů zachytili policisté na video. Šoféři v Šumperku přejíždí přes železniční přejezd navzdory blikajícím červeným světům, podobně se ale chovají i chodci a cyklisté. Auto jedoucí na červenou zachytila policejní kamera také o kousek dál na křižovatce v Jesenické ulici.

„Některým z těchto řidičů už byla uložena pokuta, další byli oznámeni příslušnému správnímu orgánu,“ dodala Zajícová. V kontrolách přejezdů budou policisté pokračovat.

PODÍVEJTE SE NA POLICEJNÍ ZÁBĚRYINZERCE
Ostrov realit Ostrov realit

Názory k článku

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
ZdeInzeruj Sumperk
INZERCE
TV Morava