Cesta mladých hokejistů na zápas skončila na dálnici vedle hořícího autobusu

OLOMOUC - Kouř ve směru od Slavonína mohli sledovat dnes dopoledne obyvatelé sídliště Nová Ulice v Olomouci. Na dálnici D35, tedy na obchvatu města, totiž hořel autobus, který vezl mladé hokejisty z Hradce Králové k zápasu do Vsetína. Všichni naštěstí stihli z autobusu včas utéct.

Foto: HZS Olomouckého kraje

„Na úseku 267,5. kilometru ve směru na Ostravu likvidujeme zahoření autobusu od motorové části, plameny dopravní prostředek zcela poškodily,“ uvedl mluvčí HZS Olomouckého kraje Zdeněk Hošák dopoledne na síti X. Trvalo to prý jen krátkou dobu a autobus byl plameny zcela zničen. Všichni cestující, tedy dvacet hokejistů, jejich doprovod a řidič se stačili včas dostat do bezpečí, na místě byl také speciální evakuační hasičský autobus. V době požáru a během likvidace jeho následků byla doprava v místě omezena.

Vše se naštěstí obešlo bez zranění. Hasiči na místě uklidili následky ohně a povrch vozovky uvedli do provozuschopného stavu.
INZERCE
Ostrov realit Ostrov realit

Názory k článku

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
ZdeInzeruj Sumperk
INZERCE
TV Morava