Zloděj se policii sám nahlásil. Ukradeným telefonem

ŠUMPERK – Ve vazbě skončil čtyřiadvacetiletý mladík, který ve čtvrtek 8. února okradl dívku na vlakovém nádraží v Šumperku. Pikantní na celým případu je, že se strážníkům sám udal z telefonu, který krátce předtím ukradl.

Po pěti minutách zazvonil na operačním středisku policie telefon, z něhož se ozval hlas pachatele. Ilustrační foto: FB

„Pachatel se dívce pokoušel vytrhnout z ruky telefon, což se mu zhruba po minutě přetahování podařilo. Pak vzal nohy na ramena, zatímco okradená dívka případ nahlásila policii,“ uvedla k případu podrobnosti Tereza Neubauerová, mluvčí policie. 

Muž je stíhán vazebně

Po pěti minutách zazvonil na operačním středisku policie telefon, z něhož se ozval hlas pachatele. Překvapeným policistům se ke krádeži přiznal, řekl jim svoji polohu a po zadržení dívce mobil vrátil. Ani to mu ale k vykoupení nestačilo.

„Vzhledem k tomu, že soudce akceptoval návrh na vzetí do vazby, je muž stíhán vazebně. V případě uznání viny mu hrozí trest odnětí svobody v délce od dvou do deseti let,“ dodala Neubauerová.
INZERCE
Ostrov realit Ostrov realit

Názory k článku

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
ZdeInzeruj Sumperk
INZERCE
TV Morava