Policisté nevěřili vlastním očím. Opilý řidič vezl spolujezdce na střeše

VELKÁ KRAŠ – Téměř dvě stě řidičů zkontrolovali policisté během uplynulého víkendu na Jesenicku, přičemž odhalili necelých šedesát přestupků. Jeden případ nad ostatními vyčníval – opilý řidič vezl svého spolujezdce na střeše. K případu došlo v noci na neděli 28. ledna ve Velké Kraši.

Podobně šílená jízda jako ve Velké Kraši se odehrála nedávno v Brně. Mladík tam řídil nohama ze střechy auta, poté naboural do policejního auta. Foto: fb

„Muž se držel příčníků na střeše, aby z jedoucího auta nespadl. Přitom mohl jet klidně uvnitř vozidla, kam by se vešel,“ uvedla Tereza Neubauerová, mluvčí policie. 

Šofér byl opilý a zfetovaný

Poté, co hlídka vozidlo zastavila, se muž z auta neochotně sesunul na zem. Dvaadvacetiletého řidiče přešel humor krátce poté. Šofér totiž nadýchal 0,62 promile alkoholu a zároveň mu vyšel pozitivně test na drogy.   

„Policisté mladíkovi zakázali další jízdu a na místě přišel o řidičák. Spolujezdec, který cestoval na střeše auta, dostal blokovou pokutu,“ dodala Neubauerová.
INZERCE
Ostrov realit Ostrov realit

Názory k článku

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
Agent Real
INZERCE
Ostrov Realit