Chirurgové měli práci. Chlapi se poprali v Mohelnici

Z POLICEJNÍ LINKY - Co řešili v uplynulých dnech policisté v našem regionu? Rvačku, krádeže, dopravní nehody a také opilého traktoristu, který navíc porušil zákaz řízení a odmítl test na drogy. Teď mu hrozí až tři roky v žaláři.

Bitka dvou výtržníků přidělala práci lékařům. Ilustrační foto: ZZS OK

Napřed přišly nadávky, potom pěsti 

MOHELNICE – Z výtržnictví podezřívá policie dva muže, kteří se do sebe pustili v pondělí 18. září na autobusovém nádraží v Mohelnici. Nejprve si začali nadávat, a pak si rozbili obličeje. Jeden z výtržníků skončil v péči lékaře druhý ošetření odmítl.  

Mladí zlodějíčci znovu v akci 

MOHELNICE – Dva mladíci ze Šumperska půjdou znovu před soud, a opět kvůli krádeži. Minulý týden ukradli z plaveckého bazénu v Mohelnici pokladničku s mincemi. Neodradil je ani fakt, že letos byli za krádeže odsouzeni k podmíněnému trestu odnětí svobody. Pobytu za mřížemi se teď zřejmě nevyhnou.  

Stavět se nebude 

MOHELNICKO – Téměř 400 tvárnic za více než třiatřicet tisíc korun si objednal muž z obce na Mohelnicku. Poté, co peníze odeslal obchodníkovi, se prodejce začal vymlouvat, že termín dodání stavebního materiálu nemůže garantovat, a zda si zákazník přeje vrátit peníze. Finance ale klientovi neposlal, a navíc s ním přestal komunikovat. Muži proto nezbylo, než celou věc nahlásit na policii. Ta teď případ vyšetřuje pro trestný čin podvod.  

Traktorista v průšvihu 

CHRASTICE – Jednatřicetiletý řidič traktoru se minulý pátek dostal do potíží – vlastní vinou. Policejní hlídka, která ho kontrolovala, zjistila, že traktoristovi soud zakázal řízení všech motorových vozidel, a za volantem proto neměl co dělat. Navíc měl zemědělec pozitivní test na alkohol a odmítl se podrobit testu na drogy. Teď mu hrozí až tři roky vězení 

Muž obrátil škodovku na střechu

STUDENÁ LOUČKA – K dopravní nehodě Škody Fabia došlo v úterý 19. září na cestě mezi Mohelnicí a Studenou Loučkou. Sedmapadesátiletý řidič vyjel s autem mimo silnici, kde se převrátil na střechu. Vše se naštěstí obešlo bez zranění. Příčinou nehody byla nepozornost šoféra.  
INZERCE
Remax reality Remax reality

Názory k článku

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
TV Morava
INZERCE
Ostrov Realit