Ve Zborově řádil chuligán. Sprejem poničil hřiště, koupaliště i zastávku

Z POLICEJNÍ LINKY - Co řešili v uplynulých dnech policisté v našem regionu? Nepoctivého řemeslníka, namol opilého řidiče koloběžky nebo smolnou událost ve Vikýřovicích, kde se rozjelo neovladatelné auto a zničilo sloup veřejného osvětlení i s vánoční výzdobou.

Někteří sprejeři tvoří dechberoucí umělecká díla. Bohužel ten ve Zborově pouze ničil. Ilustrační foto: Rej

Sprejer škodil ve Zborově 

ZBOROV – Ve Zborově se v době od 15. do 16. listopadu vyřádil sprejer. Barvou postříkal autobusovou zastávku, altánek na dětském hřišti a neuniklo ani pódium v areálu koupaliště. Obec vyčíslila škodu na 25 tisíc korun. Chuligána policie nedopadla, případní svědci se mohou přihlásit na linku 158.  

Řidič koloběžky nadýchal dvě promile 

BRATRUŠOV – V nemocnici skončil třiatřicetiletý muž, který v neděli 20. listopadu havaroval na elektrokoloběžce v Bratrušově. Na namrzlé silnici dostal smyk, upadl na zem a zranil se v obličeji. Přivolaná policejní hlídka mu pak naměřila přes dvě promile alkoholu v dechu.  

Auto bez řidiče zrušilo vánoční výzdobu 

VIKÝŘOVICE – Smolný den měl v pátek 18. listopadu jednatřicetiletý řidič ve Vikýřovicích. Zapomněl totiž zabrzdit svoji dodávku a když z ní vystoupil, neovladatelné auto se rozjelo a narazilo do sloupu veřejného osvětlení. Na něm navíc poškodilo vánoční výzdobu. Z incidentu vyvázl šofér s ostudou a blokovou pokutou.  

Zloděj kradl přímo na ulici 

ŠUMPERK – O zboží za více než tři tisíce korun přišla majitelka obchodu ve Starobranské ulici v Šumperku. Zloděj jí z prostoru před prodejnou, kde věci měla vystavené, ukradl dárkové kazety, adventní kalendář a sýry.  

Řemeslník okradl majitele domu 

JINDŘICHOV – Ze zedníka, který měl v Jindřichově opravit rodinný dům, se vyklubal pěkný ptáček. Majitel nemovitosti kvůli němu přišel o různý stavební materiál za 40 tisíc korun. Při kontrole muž zjistil kromě řemeslníky zmizely i cihly, omítka, tmel, desky a příčovky. Policie na případu pracuje kvůli trestnému činu krádež.  
INZERCE
Remax reality Remax reality

Názory k článku

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
TV Morava
INZERCE
Ostrov Realit