Černý podzim pokračuje. Pokus o vraždu v Mohelnici

MOHELNICE – Ani vraždou mladíka ve Velkých Losinách, stejným zločinem na malém dítěti na Klepáčově a pokusem o dvounásobnou vraždu v Postřelmově letošní černý podzim neskončil. Mordparta vyjížděla tento víkend do Mohelnice.

Agresivního útočníka se policii podařilo dopadnout ještě téhož dne. Ilustrační foto: archiv

„V sobotu 12. listopadu v ranních hodinách byl v Družstevní ulici pobodán 27letý muž. S vážnými zraněními byl převezen do nemocnice,“ uvedla mluvčí policie Miluše Zajícová. K útoku došlo na parkovišti před obchodním domem. Lékařům se napadeného muže podařilo podle dostupných informací zachránit.  

Útočníka policie dopadla

Ještě téhož dne se policii podařilo dopadnout 22letého mladíka, kterého z útoku podezřívá. Co bylo motivem činu vyšetřovatelé neuvedli, odmítají zatím sdělit i další podrobnosti k vážnému případu. Jisté je jen to, z čeho pachatele podezřívají.

„Mladíkovi bylo sděleno obvinění ze zvlášť závažného zločinu vražda ve stádiu pokusu. Z naší strany byl podán státnímu zástupci podnět k podání návrhu na vzetí obviněného do vazby,“ dodala Zajícová.
INZERCE
Ostrov realit Ostrov realit

Názory k článku

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
ZdeInzeruj Sumperk
INZERCE
TV Morava