Brutální vražda ve Velkých Losinách, oběť měla desítky bodných ran. Pachatele postřelili policisté

VELKÉ LOSINY – K tragické události došlo v uplynulých hodinách ve Velkých Losinách. Obětí vraždy se tam měl stát teprve osmnáctiletý mladík. Nožem ho údajně napadl stejně starý spolubydlící. Bližší podrobnosti zatím policie nezveřejnila.

Napadený muž vyběhl na chodbu, druhý ho pronásledoval a bodal do něj nožem. Celkem mu měl zasadit přes 30 bodných ran. Foto: Prima CNN

K tragédii mělo dojít v nočních hodinách na pátek 28. října. Vraždě prý předcházela slovní potyčka mezi mladíky. Útočník pak své oběti zasadil třicet bodných ran nožem. Přivolaný lékař už těžce zraněnému mladému muži nemohl pomoci. 

Za tragédii mohou nejspíš drogy

Na místě zasahovalo osm policistů se psem a měli co dělat, aby útočníka zpacifikovali. Oba mladíci byli totiž podle výpovědi svědků uživateli návykových látek. Nakonec se běsnění útočníka podařilo zastavit až s pomocí střelně zbraně. Poraněný násilník měl skončit v olomoucké fakultní nemocnici. 

Informace ověřujeme a připravujeme podrobnosti.


Dům ve Velkých Losinách, kde dnes došlo k tragédii.

Krvavá stopa na místě činu.INZERCE
Ostrov realit Ostrov realit

Názory k článku

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
Jarní Flora Olomouc
INZERCE
TV Morava