Na policejní služebnu přijela opilá žena autem. Tím ale neskončila

VELKÉ LOSINY – Hodně veselá dáma navštívila v pátek 16. září policisty ve Velkých Losinách, aby na jejich služebně podala vysvětlení k případu. Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby nedorazila autem a silně opilá.

Po Velkých Losinách se proháněla v autě silně opilá žena. Policisté ji zastavili dvakrát. Ilustrační foto: archiv

„Chování ženy bylo nestandardní, a navíc se kolem ní linul alkoholový odér. Dechovými zkouškami jí bylo naměřeno 2,35 promile alkoholu. S tím ale nesouhlasila, a proto ji policisté převezli k lékařskému vyšetření s odběrem krve, který měl zjistit skutečnou hladinu alkoholu v jejím těle,“ dodala k případu podrobnosti Marie Šafářová, mluvčí policie.  

Při další kontrole nadýchala 3,6 promile

Žena pak taxíkem odjela domů. Tam však znovu nasedla do dalšího auta a vyrazila opět do světa. Brzy se ke svému překvapení s velkolosinskými policisty potkala znovu.

„Policejní hlídka ženu kontrolovala v ulici Rudé armády ve Velkých Losinách. A dechovými zkouškami jí tentokrát naměřila 3,6 promile alkoholu v dechu,“ dodala Šafářová. Hříšnici teď hrozí vězení.
INZERCE
ČEZ ČEZ

Názory k článku

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
TV Morava
INZERCE
Džemfest Festival zdraví