Muž na Sedle fotil motorkáře. Skončil na zemi a s rozbitým telefonem

ČERVENOHORSKÉ SEDLO – S motorkáři na Červenohorském sedle má negativní zkušenost šestačtyřicetiletý muž z Jesenicka. V úterý 13. září se s jezdci dostal do sporu poté, co si fotil jejich rychlou jízdu.

Motorkáři na Červenohorském sedle často závodí. To se nelíbilo muži z Jesenicka. Ilustrační foto: jak

„Napadený muž nejprve kontaktoval policii s tím, že na Sedle mezi sebou motorkáři závodí, a dokonce mají i časoměřiče. Když na místo dorazila hlídka policie, nezaznamenala nic, co by ohrožovalo bezpečnost provozu,“ popsala začátek incidentu Marie Šafářová, mluvčí šumperské policie. 

Zoufalý muž se nakonec rozhodl vzít spravedlnost do vlastních rukou a závodící motorkáře začat fotit na mobil. To se ale jezdcům vůbec nelíbilo. Dva z nich pak měli „fotografa“ verbálně i fyzicky napadnout.  

Policie po pachatelích pátrá

„Nejdříve mu vyhrožovali, že ho zbijí. Poté ho jeden motorkář povalil na zem. Druhý mu vytrhl z ruky telefon a praštil s ním o zem. Pak odjeli pryč směrem na Kouty nad Desnou,“ dodala Šafářová.

Policie teď na případu pracuje kvůli spáchání trestného činu výtržnictví. Pachatelům hrozí dva roky vězení.
INZERCE
Remax reality Remax reality

Názory k článku

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
TV Morava
INZERCE
Radio Haná