Krimi

Voda odnesla dalšího člověka. Hledá se mladý vodák

MORAVIČANY – Od nedělního večera pátrají lidé po šestadvacetiletém vodákovi, který vypadl z kánoe u Moravičan. Rozvodněná Morava je teď extrémně nebezpečná. „Oznámení o této nešťastné události jsme na lince tísňového volání přijali v neděli 28. června krátce před půl šestou odpoledne. Podle prvotních informací sjížděla čtveřice mladých lidí řeku na nafukovací kánoi, a jak se ukázalo, nevyhnuli se při tom popíjení alkoholu,“ uvedla mluvčí policie Jiřina Vybíhalová.

Složky Integrovaného záchranného systému pátrají po mladém muži, který vypadl z kánoe. Foto: PČR

Do pátrání se zapojili policisté ze Šumperska i Olomoucka, zmizelého vodáka hledají také hasiči. Záchrannou akci aktuálně komplikuje vytrvalý déšť. 

Na vodu bez alkoholu

„V této souvislosti nabádáme všechny milovníky vodních sportů, aby se na vodě chovali ohleduplně, nekonzumovali alkoholické nápoje a zbytečně nepřeceňovali síly,“ dodala Vybíhalová.

Velká voda letos v kraji odnesla už dva lidské životy – ženu z Břevence a seniorku z Oskavy. Tělo starší ženy našli lidé až po šestnácti dnech.
INZERCE

NÁZORY K ČLÁNKU

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
Self promo Urbášek
INZERCE
Radio Haná