Krimi

Policisté hlídali motorkáře. Nejrychlejšímu naměřili 139 km/h

OKRES – Na řidiče motorek se minulý víkend zaměřili policisté na Červenohorském sedle. Právě silnici přes tento průsmyk si motorkáři často pletou se závodní dráhou. Během dvou dnů zkontrolovaly hlídky 180 motorek a odhalily 27 přestupků. Došlo i na řidiče osobního auta, který převážel pervitin.

Nejvyšší rychlost naměřili policisté motorkáři, který přes Sedlo uháněl rychlostí 139 km/h. Foto: pčr

„Co se týče přestupků motorkářů, jednalo se nejčastěji o překročení nejvyšší povolené rychlosti, nedodržování vodorovného dopravního značení a špatný technický stav motocyklů,“ uvedla mluvčí policie Tereza Neubauerová. 

Rychlost, alkohol, drogy

Nejvyšší rychlost naměřili policisté motorkáři, který přes Sedlo uháněl rychlostí 139 km/h. Jeden z jezdců navíc nadýchal 0,25 promile alkoholu. Potíže s návykovými látkami měl i řidič osobáku, u něhož test na drogy prozradil požití marihuany. Při kontrole jeho vozu pak hlídka objevila 15 gramů pervitinu.

Kromě policistů působili na Červenohorském sedle pracovníci BESIPu, kteří řidičům předávali mimo preventivních informací také reflexní prvky.


INZERCE
Remax reality Remax reality

NÁZORY K ČLÁNKU

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
Štěpánov hody
INZERCE
Nordic Telecom