FOTO: Traktor se převrátil do rybníka. Řidič bojoval o život

VERNÍŘOVICE – K dramatické dopravní nehodě došlo ve středu 22. června ve Vernířovicích. Do rybníka se tam převrátil malý traktor, jehož řidič sekal na břehu trávu. Muž zůstal uvězněn ve stroji a s vypětím všech sil držel hlavu na vodou. Ze smrtelného nebezpečí ho vyprostili hasiči. Podívejte se na fotky.

Jedná se o druhou vážnou nehodu traktoru v našem regionu během několika dnů. Minulý týden vjel řidič mezi Svébohovem a Jedlí mimo silnici, kde se převrátil. Škoda na stroji se vyšplhala na 4 miliony. Foto: pčr

„Hasiči traktor nadzvedli a na páteřní desce vytáhli muže ven,“ uvedla Lucie Balážová, mluvčí hasičů. K nehodě došlo v podvečer a šetří ji i policie.  

Stroj vyprostila z vody hydraulická ruka. Zraněného muže pak odvezl do nemocnice vrtulník, který přistál nedaleko místa události. Do akce poslalo operační středisko profesionální hasiče ze Šumperka a dobrovolníky z SDH Petrov nad Desnou.


Řidič traktoru bojoval o život.

Traktor vyprostila z vody hydraulická ruka. INZERCE
Remax reality Remax reality

Názory k článku

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
TV Morava
INZERCE
Radio Haná