Auto s dětmi padalo přes střechu a zastavilo až v potoce. Posádka skončila v nemocnici

Z POLICEJNÍ LINKY - Co všechno řešili v uplynulých dnech policisté? Podvod přes internet, dopravní nehody, opilé řidiče i krádeže. Na zloděje měl smůlu například důvěřivec ze Šumperka. Domů si pozval neznámého muže a ženu, s nimiž popíjel alkohol a skvěle se bavil. O úsměv přišel poté, co dvojice odešla...

Auto skončilo v potoce, posádka v nemocnici

SOBOTÍN – Ve vodě ukončila jízdu čtyřiačtyřicetiletá řidička v Sobotíně. Ve voze s ní cestovaly ještě dvě děti. Auto dostalo v zatáčce smyk a vyjelo mimo silnici, kde se přetočilo přes střechu a zastavilo se až v korytě Klepáčovského potoka. Řidička i oba malí spolujezdci skončili v šumperské nemocnici. Na autě vznikla škoda za 45 tisíc korun.

Žena ukradla holicí strojek. Nebylo to poprvé 

ZÁBŘEH – Holicí strojek za třináct set korun se pokusila ukrást třicetiletá žena v zábřežské drogerii. K její smůle ji však ostraha prodejny viděla a zavolala policii. Muži zákona zjistili, že s porušováním právních norem má zadržená zlodějka bohaté zkušenosti – za krádež už v minulosti skončila ve vězení. Teď tam může zamířit znovu, a to až na tři roky.  

U Rohle havaroval opilý řidič. Prý kvůli srně 

ROHLE – Zhruba jednu a půl promile nadýchal v pátek 7. ledna řidič fordu, který havaroval mezi obcemi Rohle a Strupšín. V zatáčce dostal smyk, vyjel mimo silnici a narazil do stromu. Přivolaným policistům tvrdil, že se vyhýbal srně. Zraněného šoféra odvezla do nemocnice sanitka. Na autě vznikla škoda za třicet tisíc korun. Muž je podezřelý z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky.  

Řidič srazil semafor pro chodce

 ŠUMPERK – Škoda za 110 tisíc korun vznikla při nehodě osobního auta v Šumperku. Jeho řidič dostal ve čtvrtek 13. ledna smyk na křižovatce, vyjel mimo silnici a narazil do semaforu pro chodce. K události došlo dvě hodiny po půlnoci v Žerotínově ulici, vše se obešlo bez zranění.  

Kradl v podmínce 

ŠUMPERK – Prostě si nemohl pomoct. I přesto, že je v podmínce, vkročil pětadvacetiletý mladík ze Šumperka znovu na šikmou plochu. V prodejně elektra ukradl minulý týden několik flash disků a led pásek. K jeho smůle ho však odhalila ostraha prodejny a zavolala policii. Chmatáka teď čeká vězení.  

Návštěva ho okradla o desetitisíce korun

ŠUMPERK – Návštěvu za všechny peníze si v neděli 9. ledna přivedl domů důvěřivec ze Šumperka. S neznámým mužem a ženou společně popíjeli alkohol a skvěle se bavili. O úsměv přišel hostitel poté, co dvojice odešla – zjistil totiž, že mu ze zásuvky v pracovním stole zmizelo čtyřicet tisíc korun. Po pachatelích se slehla zem.

Poslal peníze na špatný účet 

MOHELNICE – Pětačtyřicet tisíc korun převedl omylem na špatný účet muž z Mohelnicka. Majitel konta, kam peníze přišly, je odmítl vrátit, a to i přes opakované výzvy banky. Policie na případu pracuje kvůli spáchání trestného činu podvod.  INZERCE
Remax reality Remax reality

Názory k článku

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
TV Morava
INZERCE
Radio Haná