Krimi

Násilník řádil v hospodě: Servírce dal pěstí, staršího muže chytil za vousy a hodil s ním o zem

OKRES - Co všechno řešili v uplynulých dnech policisté? Krádeže, násilí, podvod přes internet, mikrospánek za volantem, opilé řidiče i dopravní nehody. Například v Libině skončilo auto v potoce a řidička v nemocnici.

Násilník řádil v hospodě

KOUTY NAD DESNOU – Z trestného činu výtržnictví podezřívá policie třiatřicetiletého násilníka. Ten měl 1. ledna řádit v restauraci v Koutech nad Desnou. Staršího muže tam uchopil za vousy a hodil s ním o zem. Při zatýkání navíc pěstí uhodil obsluhující servírku. Výtržníkovi teď hrozí tři roky vězení.

Devatenáctiletý mladík kradl v Zábřeze

ZÁBŘEH – Až na tři roky může jít do vězení devatenáctiletý mladík, který v neděli 2. ledna kradl v zábřežském supermarketu. Do kalhot si strčil kosmetiku za šest set korun a bez zaplacení prošel přes pokladny. U vchodu ho zadržela ostraha prodejny, kterou chmaták napadl. Uklidnil se až po příjezdu policejní hlídky. Při vyšetřování případu vyšlo najevo, že mladík nekradl poprvé – za stejný čin byl odsouzen už v roce 2020 i 2021. 

Auto skončilo v potoce, řidička v nemocnici

LIBINA – K dramatické nehodě došlo v neděli 2. ledna v Libině. Kolem oběda tam havarovala jednapadesátiletá řidička. Na silnici dostala smyk, když se údajně vyhýbala protijedoucímu vozidlu. Následně vyjela mimo cestu a zastavila se až v potoce. Sanitka převezla zraněnou ženu do nemocnice. Dechová zkouška u ní byla negativní, na autě vznikla škoda za čtyřicet tisíc korun.

Opilý řidič nadýchal více než dvě promile

MORAVIČANY – Škodu za osmdesát tisíc korun způsobil opilý řidič, který havaroval v sobotu 1. ledna v Moravičanech. S autem vyjel mimo cestu, kde narazil do zaparkovaného Audi A6. Policisté po nehodě naměřili řidiči 2,23 promile alkoholu v dechu.

První letošní smrtelná nehoda se stala u Mohelnice

MOHELNICE – První tragickou dopravní nehodu letošního roku zaznamenali policisté u Mohelnice. V sobotu 8. ledna odpoledne se tam srazila škodovka a opel. Řidič Škody Fabie na místě zemřel, posádka druhého vozu skončila v nemocnici.

Chtěl prodat autosedačku a přišel o desetitisíce korun

ŠUMPERK – Obětí internetového podvodníka se stal čtyřiačtyřicetiletý muž ze Šumperska. Ten přišel o dvaadvacet tisíc korun. Peníze mu z účtu zmizely poté, co se pokoušel prodat autosedačku. O jeho inzerát projevil zájem neznámý muž, který mu poslal link na webové stránky, jejichž prostřednictvím měla platba proběhnout. Peníze šly ale opačným směrem – z účtu prodávajícího neznámo kam. Falešný zájemce o koupi sedačky pak okamžitě přestal komunikovat. 

Řidič usnul za volantem

HANUŠOVICE, BRATRUŠOV – Mikrospánek přemohl devětačtyřicetiletého řidiče Škody Fabia, který havaroval v pondělí 3. ledna mezi Hanušovicemi a Bratrušovem. S autem vyjel mimo silnici, kde narazil do plotu. Šofér vyvázl z nehody bez zranění, zato jeho spolujezdce musela do nemocnice převézt sanitka. 


INZERCE
Remax reality Remax reality

NÁZORY K ČLÁNKU

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
TV Morava
INZERCE
Kariéra Radio Haná